Han Metin2 Forum
www.forumhanmt2.forum.st

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-HanMetin2 Oyunu Hakkında Bilmediklerinizi Burda bulabilirsiniz.
-Üye Olursanız Forumdaki Reklam - Link vb. Görebilirsiniz.
Bunlardan Yararlanmak İçin Sitemize Üye Olmalısınız Yada Giriş Yapmalısınız ..!
Han Metin2 Forum
www.forumhanmt2.forum.st

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-HanMetin2 Oyunu Hakkında Bilmediklerinizi Burda bulabilirsiniz.
-Üye Olursanız Forumdaki Reklam - Link vb. Görebilirsiniz.
Bunlardan Yararlanmak İçin Sitemize Üye Olmalısınız Yada Giriş Yapmalısınız ..!
Han Metin2 Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Han Metin2 Forum

Han Metin2 Oyun Forum

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
»  Market Soru & Problem Bölüm Kuralları
yok böle bir fıkra :))) EmptyC.tesi Nis. 14, 2012 7:04 pm tarafından HanMetin2

» Genel Sorular Bölüm Kuralları
yok böle bir fıkra :))) EmptyC.tesi Nis. 14, 2012 7:02 pm tarafından HanMetin2

» Bug & Hata Bildirimi Bölüm Kuralları
yok böle bir fıkra :))) EmptyC.tesi Nis. 14, 2012 6:58 pm tarafından HanMetin2

» Forumumuz Açılmıştır!
yok böle bir fıkra :))) EmptyC.tesi Nis. 14, 2012 4:34 pm tarafından HanMetin2

» Moderatör Alımları Başlamıştır!
yok böle bir fıkra :))) EmptyC.tesi Nis. 14, 2012 4:26 pm tarafından HanMetin2

» Abbas Sayar ( 21.03.1923)- (12.08.1999)
yok böle bir fıkra :))) EmptyPaz Eyl. 11, 2011 1:48 pm tarafından HanMetin2

» Abdi Paşa (nişancı) - (17.12.1691)

» Abdullah Latifzade ( 1891)- (1938)

» Abdullah Zühdi Bey ( 1869)

En iyi yollayıcılar
HanMetin2 (286)
yok böle bir fıkra :))) Vote_lcapyok böle bir fıkra :))) Voting_baryok böle bir fıkra :))) Vote_rcap 
admin (190)
yok böle bir fıkra :))) Vote_lcapyok böle bir fıkra :))) Voting_baryok böle bir fıkra :))) Vote_rcap 
EfsaneEmre12 (179)
korkusuz_ejder (67)
ilimdar28 (66)
SEAT (53)
SONCELLAT2626 (40)
mama12 (34)
faruq (31)
samurai00 (14)

yok böle bir fıkra :)))

2 posters
YazarMesaj
SONCELLAT2626
Yeni Korsan
Yeni Korsan
SONCELLAT2626

Rep Puanı : 60

yok böle bir fıkra :))) Empty
MesajKonu: yok böle bir fıkra :)))   yok böle bir fıkra :))) EmptyPaz Kas. 14, 2010 9:02 am

kadının biri kocasını üç erkekle aldatıyormuş.her kocası işe gittiğinde üç adamıda eve alıyormuş. günlerden birgün adam sabah kalkıp tekrar işe gitmiş kadınsa kocasının işe gittiğini görür görmez üç adamı hemen çağırmış.ve ilk adama; ''sen gelirken bize dolma getir demiş. adam peki demiş diğer adamı arayıp;''kocam gitti gelebilirsin ama bize gelirken ayran getirmeyi unutma demiş.diğer adam durumu pek iyi olmadığından dolayı bişey istememiş aradan bi kaç zaman sonra adamların biri ayranla diğeride dolmalarla geli vermiş diğeride eli boş bir şekilde kadın hepsini içeri almış.içeri aldığı gibi arkadan tekrar kapı çalmış,kadın kapı deliğinden bakınca gelenin kocası olduğunu görmüş .ve hemen talaşla adamları saklamaya başlamış.kapıyı kocasına açıp;''neden erken geldin kocacım demiş.adamda;''rahatsızlandım izin aldım karıcım.kadın bir telaşla ne yapacağını bilemez hale gelmiş bir saat iki saat koca dışarı çıkmıyor adamlarda saklandıkları yerde perişan olmuşlar derken adam karısna dönüp;''ahbe karıcım şimdi böyle bir dolma olacaktıki yiyecektik.bunu duyan birinci adam saklandığı yerden hemen çıkmış.kadının kocası hemen bağırmaya başlamış sende kimsin ne arıyorsun evimde ;adam beni allah gönerdi az önce dolma istediniz bende size hemen getirdim deyip evi terk etmiş.adam şaşırmış ama sevinmiş bir yandanda dolmayı görünce.sonra tekrar karısına dönüp;''ya dolmada ayransız gitmezki şöyle iyi bir ayran olsaydıda içseydim ,derdemez diğer adamda saklandığı yerden hemen çıkıvermiş,adam tekrar sinirli bir halle ''sende kimsin ne arıyorsun evimde ;demiş adamda:''beni allah gönderdi az önce ayran istediniz bende getirdim;demiş.adam şaşkın ama durumdan da bir okadar menun ,diğer adamda evi terk etmiş.üçüncü adam aradan saatler geçmiş bakmış çaresi yok kadının eşi evi terk etmiyor hemen bulunduğu yerden dışarı çıkmış.kadının kocası adamı görünce sinirli bir sesle adama;'' sende kimsin evimde ne arıyorsun,demiş.adamda hiç bozuntuya vermeden ;''benide allah gönderdi boşları toplamaya geldim Smile)
ilimdar28
Acemi Korsan
Acemi Korsan
ilimdar28

Rep Puanı : 1132

yok böle bir fıkra :))) Empty
MesajKonu: Geri: yok böle bir fıkra :)))   yok böle bir fıkra :))) EmptyPerş. Kas. 18, 2010 8:05 pm

Güzel güldürdü beni teşekkürler Very Happy

yok böle bir fıkra :)))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FIKRA .d
» Fıkra gibi :)
» süper fıkra :DDD